logo
Wersja dla niedowidzących
  Gmina Susz
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 INFORMACJE OGÓLNE
minus Dane podstawowe
minus Ważniejsze Instytucje
 ORGANA WŁADZY
minus Rada Miejska
   minus Archiwum Rady Miejskiej
      plus Kadencja 2002-2006
      minus Kadencja 2006-2010
         minus Komisje Rady Miejskiej 2006-2010
      plus Kadencja 2010-2014
minus Burmistrz Susza
 PRAWO LOKALNE
minus Statut Gminy Susz
plus Budżet
plus Uchwały Rady Miejskiej
plus Interpretacje przepisów
 URZĄD MIEJSKI
plus Organizacja urzędu
minus Godziny urzędowania
plus Praca w urzędzie
plus Rejestry, ewidencje i oświadczenia
minus Rejestr instytucji kultury
minus Klauzule informacyjne dot. przetwarzania danych osobowych
plus Załatwianie spraw obywateli
plus ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
plus NIERUCHOMOŚCI
plus Łowiectwo
minus Wnioski - susza 2018
plus Ogłoszenia i informacje
plus Obwieszczenia urzędowe
plus Zarządzenia Burmistrza Susza
minus GOSPODARKA ODPADAMI
plus WYBORY - ogłoszenia - obwieszczenia
plus Petycje
minus Działalność lobbingowa
 AUDYT WEWNĘTRZNY
minus Plany Audytu
 INNE
plus Jednostki organizacyjne
plus Jednostki pomocnicze
plus Oświadczenia majątkowe
plus Programy i plany gminne
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
plus Programy współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi
plus Ogłoszenia - informacje
minus Wzory dokumentów i informacje praktyczne
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
 Sprawy do załatwienia
 Podział administracyjny kraju
 Urzędy pracy w Polsce
 Urzędy skarbowe w Polsce
A A A


SKŁADY KOMISJI 
Rady Miejskiej w Suszu
KADENCJI 2006-2010

Komisja Rewizyjna
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Jacek Karczewski Przewodniczący
2. Andrzej Pacan Członek
3. Zbigniew Skolimowski Członek
4. Irena Żarska  Członek
5. Halina Jawornicka Członek

Komisja Budżetu, Przedsiębiorczości Gospodarczej i Handlu
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Zbigniew Skolimowski Przewodniczący
2. Krzysztof Przybysławski Członek
3. Leon Jarzembowski Członek
4. Jan Litwiniuk Członek
5. Stanisław Żarnowski  Członek
6.   Członek

Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej,
Ochrony Środowiska
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Andrzej Pacan Przewodniczący
2. Lech Krępic Członek
3. Bogdan Kwiatkowski Członek
4. Józef Rzemieniewski Członek
5. Paweł Bluj Członek
6. Zenon Sugalski Członek

Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej, Oświaty, Kultury, 
Kultury Fizycznej i Sportu
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Leon Jarzembowski Przewodniczący
2. Jacek Karczewski Członek
3. Irena Żarska Członek
4. Lech Krępic Członek
5. Halina Jawornicka Członek

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Gospodarki Żywnościowej
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Józef Rzemieniewski Przewodniczący
2. Bogdan Kwiatkowski Członek
3. Krzysztof Przybysławski Członek
4.  Zenon Sugalski Członek

Komisja Organizacyjno-Samorządowa
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Zenon Sugalski Przewodniczący
2. Krzysztof Przybysławski Członek
3. Bogdan Kwiatkowski  Członek
4. Zbigniew Skolimowski Członek
5. Andrzej Pacan Członek
6. Leon Jarzembowski Członek
7. Józef Rzemieniewski Członek
8. Jacek Karczewski Członek

Ilość odwiedzin: 1816
Nazwa dokumentu: Komisje Rady Miejskiej 2006-2010
Osoba, która wytworzyła informację: Administrator
Osoba, która odpowiada za treść: Administrator
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2006-12-19 15:00:00
Data udostępnienia informacji: 2007-01-11 09:39:22
Data ostatniej aktualizacji: 2009-02-20 10:22:46

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner